fbpx
My Cart
0,00
My Cart
0,00
Miód Manuka UMF - Najszerzej Stosowana Kompleksowa Certyfikacja
Co to jest miód Manuka?
Miód Manuka [ mā·nu·ka ] wytwarzany jest z nektaru dziewiczych krzewów Manuka (Lopospermum scoparium) rosnących tylko w Nowej Zelandii. To właśnie ten nektar oraz pszczoły nadają temu miodowi jego unikalne właściwości.
WIĘCEJ O NASZYM MIODZIE
Miód Manuka to smaczna potęga naturalnego, antybakteryjnego pożywienia
Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, miód Manuka stał się jednym z najbardziej pożądanych miodów na świecie.
Aktywność beztlenowa, jak została nazwana przez dr Petera Molana z Uniwersytetu Waikato, jest sto razy bardziej stabilna i silniejsza niż w jakimkolwiek innym miodzie na świecie.
Najbardziej znanym i dokładnym sposobem identyfikacji cech charakterystycznych dla miodu Manuka, jest certyfikacja UMF™ (Unique Manuka Factor).
UMF™ nie tylko certyfikuje zawartość MGO (Methylglyoxal - odkryty przez niemieckich naukowców), ale także testuje inne trzy czynniki miodu Manuka, kluczowe dla poziomu aktywności i jakości.
Każda partia miodu Manuka UMF™ przechodzi rygorystyczne kontrole w niezależnych laboratoriach, zanim zostanie oceniona i certyfikowana. Certyfikacja UMF™ jest dostępna dla każdej partii naszych produktów.
WIĘCEJ W FAQ
Dlaczego Certyfikacja Miodu Manuka UMF?
System klasyfikacji Miodu Manuka UMF™ ocenia naturalne markery znajdujące się w miodzie Manuka i zapewnia o czystości i jakości.

Niezależne stowarzyszenie stojące za UMF™ prowadzi wiodący na świecie program naukowy, który koncentruje się na identyfikacji unikalnych, charakterystycznych związków prawdziwego miodu Manuka.

Istnieje również wiele międzynarodowych badań, które łącznie dostarczają konsumentom wielu informacji na temat tego wyjątkowego dla ludzi miodu.

W ramach procesu testowania UMF™ każda partia miodu musi również przejść szereg dodatkowych kontroli i bilansów, aby zapewnić najwyższą autentyczność, jakość i bezpieczeństwo produktu. Wszyscy posiadacze licencji UMF™ są poddawani niezależnym audytom pod kątem spełnienia rygorystycznych norm w zakresie produkcji, wytwarzania, pobierania próbek. Kiedy więc widzisz znak towarowy jakości UMF™, możesz być pewien, że kupujesz najlepszy, w 100% naturalny, niezafałszowany miód Manuka.

O systemie jakości
Składa się z dwóch elementów, które znajdziesz na naszych miodach UMF™.
Miod-Manuka-UMF-Certyfikacja
Etykieta potwierdzająca, że jest to prawdziwy miód Manuka.
POZNAJ BLIŻEJ UMF