fbpx
My Cart
0,00
My Cart
0,00
Producent - Miody Manuka z Nowej Zelandii
Witaj w Wilderness Valley!

Możemy pochwalić się tym, że jesteśmy farmerami, pszczelarzami i producentami najczystszego, najbardziej zrównoważenie produkowanego miodu Manuka w Nowej Zelandii.

Producent Miody Manuka

Rodzinna działalność

Jesteśmy trzecim pokoleniem farmerów, pracujących na małą skalę i dbających o wysoką jakość produktu, którzy odziedziczyli miłość i szacunek dla swojej ziemi.
Unikamy konwencjonalnych technik farmerskich na rzecz zrównoważonych praktyk, które zachowują i wzmacniają nasze piękne środowisko Nowej Zelandii. Każdego roku sadzimy na naszej farmie średnio od 12000 do 15000 nowych krzewów Manuka, które nie tylko produkują nektar dla naszego niesamowitego miodu Manuka UMF ™, ale także zapewniają ochronę przed erozją na naszych bardziej stromych zboczach i dają schronienie dla dzikiej przyrody, takiej jak sokół oraz krzywonos.

Miody Manuka - utopia jest prawdziwa
Poznaj rodzinę z Wilderness Valley

Producent – Miody Manuka

Brent Greig
Brent Greig

Będąc farmerem oraz entuzjastą biznesu, jestem niezwykle dumny z naszej farmy Wilderness Valley i miodu, którym możemy się podzielić.

Laura Campbell
Laura Campbell

Zajmuję się sprzedażą i marketingiem, a także wieloma innymi zadaniami administracyjnymi. Jestem pasjonatką zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska.

Jason Campbell
Jason Campbell

W swojej osobie łącze funkcje kierownika operacyjnego oraz pszczelarza. Uwielbiam krajobrazy Nowej Zelandii i za nic w świecie, nie zamieniłbym swojej pracy na żadną inną.

Steph Bergonia-Ward
Steph Bergonia-Ward

Jestem pszczelarzem, chętnie pomagając we wszystkim, co robimy jako zespół. Mam taką pozytywną obsesję na punkcie pszczół miodnych, że jedną z nich wytatuowałam sobie na ramieniu 🙂

Ciesz się wyjątkowym, certyfikowanym miodem Manuka.

PRZEJDŹ DO SKLEPU